ثنافا

logo-samandehi

بازگشت وجه در صورت نا رضایتی

جلب رضایت مشتری در ثنافا

یکی از اهداف تیم ثنافا جلب رضایت و احترام به حقوق مشتریان و خریداران می باشد.به همین جهت، در صورتی که پس از خرید فایل، با مشکلی در رابطه با آن فایل مواجه شوید، تیم ثنافا  تمام تلاش خود را در جهت رفع آن مشکل همسو می کند.

- قبل از دانلود فایل، می توانید در مورد  فایل مورد نظر را در  صفحه مشخصات فایل، از بخش "ارسال نظر" واقع در انتهای صفحه یا بخش "ارتباط باما" واقع در منوی بالای صفحه از فروشنده سوال کنید.

- پس از اتمام خرید، اگر قادر به دریافت فایل نشدید، از طریق فرم تماس با ما، اطلاعات پرداخت و فایل را برای ما ارسال کنید تا فایل مجدد برای شما ایمیل گردد.

- اگر فایل دانلودی، دارای مشکلی باشد، می توانید از بخش "تماس با ما" یا بخش "گزارش فایل" مشکل بوجود آمده را برای ما ارسال نمایید تا بررسی و رفع گردد.

-درصورت هرگونه مشکلی در روند خرید میتوانید با شماره ی 09365660525 تماس حاصل نمایید درصورت عدم پاسخ لطفا پیغام بگذارید تا درصورت لذوم باشما تماس گرفته شود. 

 

در نهایت در صورتی که فایل دانلودی یکی از مشکلات زیر را داشته باشد و مشکل رفع نگردد، هزینه پرداختی به شما بازگشت داده می شود.

 

- فایل دریافتی مشکل داشته باشد و خریدار نتواند از آن استفاده کند.

- توضیحاتی که در متن توضیحات محتوای فایل قرار دارد با محتوای فایل دریافتی مطابق نباشد.

 

در نهایت از شما خریداران گرامی، بابت انتخاب ثنافا تشکر می کنیم  و امیدواریم خدماتی شایسته شما، ارائه کنیم.

 


ادامه مطلب

باسلام

باتوجه به رشد اینترنت و تجارت الکترونیکی از مهمترین موارد مورد نیاز جهت جلب رضایت و اعتماد خریداران داشتن تاییدیه و مجوز فعالیت از ارگان ها و سازمان های مرتبط میباشد

فعالیت های ثنافا برای افزایش اعتماد و رضایت مشتریان به شرح زیر میباشد 

 کسب نشان یک ستاره  اعتماد الکترونیک  از جانب وزارت صنعت معدن و تجارت در تاریخ 1394/05/28 شده است

ثبت فروشگاه ساز رایگان فروش فایل ثنافا  در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

دریافت نشان اعتماد ستاد سازماندهی پایگاه اینترنتی (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) 1394/7/15 شده است

نشان ستاد سازماندهی پیاگاه های اینترنتینشان اعتماد الکترونیک

1.1 نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟
نشانه‌اي نمادين است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکي صادر شده و به کسب و کارهاي مجازي (کسب و کار اينترنتي و موبایل) مجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد؛ اين نماد پس از بررسي درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هويت و صلاحيت مالک (حقيقي يا حقوقي) آن براي مدت يک سال صادر مي‌گردد.

 

1.1 نماد اعتماد ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی  چیست؟
نشانه‌اي نمادين است که منحصراً توسط ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی(وزارت فرهنگ و ارشاد) صادر شده و به کسب و کارهاي مجازي (کسب و کار اينترنتي و موبایل) مجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آنها اعطا مي‌گردد؛ اين نماد پس از بررسي درگاه‌ (وب‌سایت) و احراز هويت و صلاحيت مالک (حقيقي يا حقوقي) آن براي مدت يک سال صادر مي‌گردد.